Teslimat Bilgileri

Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için, ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiyseniz, öncelikle Güvenlik İlkeleri başlığı altında açıkladığımız güvenlik onayının, provizyon alınan bankanın Fraud Güvenlik Departmanı tarafından DijitalNehir.com sipariş yetkilisine iletilmesi gerekmektedir. 

Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra aynı gün kargoya verilir. Hazırlık safhasının, DijitalNehir.com'da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.
 
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
 
Yazılım satın aldıysanız ve lisansınızın "email adresinize gelmesi" seçeneğini işaretlediyseniz, lisans kodunuz email adresinize teslim edilecek olup, kargo ile CD gönderilmeyecektir. Yazılım CD si talep ettiyseniz, kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere kutulu CDsi gönderilecektir.
Her iki şekilde de yazılım satın alan müşterilerimize hemen kullanmaya başlayabilmeleri için aynı gün içerisinde lisansları email adreslerine teslim edilmektedir.
 
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
 
DijitalNehir.com, gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
 
Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 
Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.
 
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi DijitalNehir.com'a geri getirecektir.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. DijitalNehir.com sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 
DijitalNehir.com'dan yaptığınız alışverişlerde sürat kargo, aras kargo,yurt içi kargo,ups ve ptt kargo gönderimleri yapılmaktadır.
 
 
EDA MAĞAZACILIK © 2018
www.edamagazacilik.com.tr-Rehber
Online alışveriş sitelerinde tercih edilen bir mağaza olduğumuz için mutluyuz!

Türkiye'de alışverişin online ismi, sevilen alışveriş sitesi edamagazacilik.com.tr, farklı kategorilerde ürün çeşitliliği ile milyonlarca müşteriye ulaşıyor. Üyelerimize, kaliteli ürünleri cazip fiyatlarla sunmayı amaçlayarak Türkiye online alışveriş siteleri arasında yıllardır yer alıyor. Türkiye'nin heryerine, mutfak gereçleri sektöründe ihtiyaca yönelik ve bütçeye hitap eden ürün çeşitleriyle, alışverişte mesafeleri kısaltan edamagazacilik.com.tr'da, yenilikçi ürünlerden en çok ihtiyaç duyulanlara kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Online alışveriş siteleri arasında yıllarca yer almış, tercih edilmiş ve güvenli bir online alışveriş sitesi olmayı başaran edamagazacilik.com.tr, iyi bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bunun için güvenli ödeme sistemleri, indirimli ödeme koşulları, taksit imkânı, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle online alışverişi pratik hale getirip, alışverişinizi mutlu keyifli bir şekilde tamamlamanızı sağlamaktadır.